Tıkalı Kanal Açma Hizmeti

Tıkalı Kanal Açma

Kısaca kanal tıkanıklığı mutfak, lavabo, alaturka tuvalet ve klozet gibi yerlerde atık veya pis suyun bulunuduğu ortamdan başka bir yere borular ile tahliye edilememesidir. Sonucunda ise bulunulan ortamda kötü ve rahatsız edici kokular, sağlığımıza doğrudan etki eden bakterilerin çoğalması, mikrobun bulaşma ihtimali olmasıdır. Ve tabii olarak rahatsız edici kötü bir görüntüdür.

Kanal Neden Tıkanır?

Mutfak lavabosu neden tıkanır?

*    Atık yağların lavaboya dökülmesi sonucu, atık yağlar tahliye borularına yapışır ve zamanla tıkanıklığa neden olur.
*    Bina inşaat halindeylen boru içinde inşaat kalıntıların bulunması.
*    Bina inşa edilirken, gider borularından suyun akışının rahatça olabilmesi için boruya yeteri kadar meyil verilmemesi
*    Zamanla kireçlenmenin oluşması ve bu kireçlenmenin de boru çapının daratması kanal tıkanıklığına neden olur.

Tuvalet neden tıkanır?

*    Harç, beton, kedi kumu,ıslak mendil ve saksı toprağının vs. gidere atılması
*    Tuvalete atılan sünger, temizlik bezi, çocuk bezi, ped gibi suda erimeyen atıklar
*    Kalitesiz malzeme kullanımından dolayı tuvalet giderinde çökme olması

Kanal ve Logar Tıkanıklığını Nasıl Anlarım?

Kanal logar tıkanıklığı çoğunlukla bulunulan ortamda pis su birikmesi, suyun yavaş yavaş tahliye olması, hiç tahliyenin olmaması ve zaman zaman gelen kötü kokular bunun en büyük belirtisidir. Problem bina içi veya bina dışı tesisatlarda da olabilir.

Tıkanılı kanal nasıl açılır ?

Kanal borularına veya tıkanmış tesisat borularına ulaşabilse bile muhtemelen tıkanmanın hangi noktada olduğunu anlamak neredeyse imkansız olacaktır. Kendi uğraşlarınız, iyi sonuç verme garantisi olamamakla birlikte daha kötü sonuçlar doğurabilir. Bu konuda en iyi çözüm profesyonel bir ekipten destek almaktır. Firma olarak kullanıdığımız, geliştirilmiş yeni teknolojik cihazlar bu problemleri çözmede etkilidir.

Mutfakta ve Lavaboda, sirke,lavobo açıcı gibi evde kendin yap  yöntemiyle mutfak ve lavabo gider tıkanıklık açma işlemleri önerilse de tıkanma olduktan sonra sadece geçici bir süreliğine ve tam olmayan bir çözüm olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bu şekilde tıkanıklığı açılsa bile çözümlerin kalıcı değil de sadece bir süre daha suyun akmasını sağlayacaktır. Sonrasında mutlaka profesyonel destek alıp profesyonel makinalar ile iyice temizlenmeli, vaktinden önce olası büyük sorunların önüne geçilmelidir. Sonrasında dikkatli kullanım ile sorunları engellenebilir. Tuvalette ise çeşitli kimyasal maddeler dökerek, evde kendin yap  metoduyla tuvalet ve klozet tıkanıklığı açılabilir ya da sadece denemekten öteye gitmeyebilir. Kullanılan çeşitli kimyasallar iç tesisat borularına zarar vermekle birlikte kalıcı çözüm sunmaz. Dikkat edilmesi  gereken başlıca nokta bu şekilde tıkanıklığı açılsa bile çözümlerin kalıcı değil sadece geçici olduğudur, ileride daha büyük hasarlar vermektedir.

Tuvalet gideri tıkandı, klozet taşıyor, su gitmiyor, banyodan su çıkıyor, tuvaket deliği tıkandı, klozetin suyu gitmiyor, banyo gideri tıkandı, süzgeçten su çıkıyor, tıkalı boru açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve çeşitli tıkalı kanal gibi problemleri artık sizi üzmeyecek.

Atık su, kanal tesisatlarında ve mutfak ve lavabo tıkanıklığı açma ,küvet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerimizin yanısıra gelen pis kokular, pis ve taşan su problemlerini giderme, kanal bakımı ve onarımı, kanal yıkama işlemi, gider ve atık borularını yenileme, kırılmış, eskimiş ve çürüyen kanal, tesisat borularını ve atık su borularını yenileme ve zamanla eskiyen pimaş borular, hasar gören, çürüyen ve kırılan kanal borularını, tesisat borularını alanında uzman ekiplerimiz kanal tıkanıklığı açma makinası gibi teknolojik kameralı cihazlar kullanarak sorunlarınızı çözüyoruz. Tuvalet gideri tıkandı, klozet taşıyor, su gitmiyor, banyodan su çıkıyor, tuvaket deliği tıkandı, klozetin suyu gitmiyor, banyo gideri tıkandı, süzgeçten su çıkıyor, tıkalı boru açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma ve çeşitli tıkalı kanal gibi problemleri artık sizi üzmeyecek. Yeni geliştirilen metodlar sayesinde tıkalı giderleri kırmadan açmak mümkündür. Fayanslarınız kırılmadan, duvarlarda kazı işlemleri vs. yapılmadan teknolojik cihazlarımızla gider ve tıkanıklık açma çalışması yapmaktayız. Firmamız olarak. Hem giderde tıkanıklığı yerini bulmak için, hem de tıkanıklığı gidermek için ekiplerimiz bu cihazları kullanıyor. Uzmanlık alanımız tıkanmış gider, kanal temizleme ve yenileme olduğundan, hatasız bir şekilde hizmet veriyoruz. Bu gibi problemlerle siz uğraşmayın Ankara tıkalı kanal açma hizmeti firması olarak sizlere yardımcı olabiliriz.


Sosyal Medyada Paylaş