HAKKIMIZDA

Ampül patlamasından bilgisayarın ekranının kırılmasına, çatı akmasından su tesisatına tamirat hayatımızın her noktasında. Tamir edilecek o kadar çok şey çıkıyor ki karşımıza, sürekli bir usta ile muhatap olmak zorundasınız.

Usta diyince işinin ehli, eserinde marifetli gibi bir anlam çıksa da bazen sadece para kazanmak için işe el atmış, beceremediği yerde de ortalıktan kaybolacak adı usta kendi beter kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Doğru usta ile karşılaşabilmek hepimizin isteği. Bu noktada en çok kullandığımız yöntem ise referans yöntemidir. Tanıdığın bir boyacı var mı? Az bir işim var, bi tesisatçı lazım. Bi elektrikçi adı verebiliyor musun? Şu senin geçen bilgisayarı tamir ettirdiğin yer neresiydi? Abi, tuvalet tıkandı, ne yapabiliriz? Bunlar tanıdık cümleler herkes için. Zaman zaman eş dost akrabaya sorduğumuz türden.

Dünyanın neresinde olursanız olun ara sıra hayatınıza katacağınız, evinize işinize davet edeceğiniz usta gibi usta...

Biz de işte bu noktada devreye giriyoruz. Gerçekten usta kişileri sistemimize dahil ediyoruz. Gününü kurtaran değil, ömrünü adayan ustalarla çalışıyoruz. Sizleri doğru kişilerle tanıştırmak, işinizi doğru düzgün yaptırmak ve arkasında durabilmek için çaba gösteriyoruz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, en yakın yardımcınız olacağız. Biz sizin yerinizde olsaydık, bizi takip ederdik.


Sosyal Medyada Paylaş