Boya Badana Hizmeti

Boya Badana Hizmetlerimiz

Referanslarımızın verdiği güç ve tecrübemizin verdiği özgüvenle her türlü boya badana işlemini işin tüm inceliklerine dikkat ederek, titizlikle yapan boyacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kurumsal bir şirket olduğumuzdan dolayı müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyerek, müşterilerimiz için en uygunu ve doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. Bu hedeflerimiz  geçmiş tecrübelerimize de dayanarak en uygun malzeme, işçilik ve fiyat teklifleri ile müşterilemizin karşısına çıkmaktayız. Bizce iyi yapılmış bir boya badana işi ancak kaliteli malzemelerin usta ellerde kullanılmasıyla ortaya çıkar.

Öncelikle boya badana yaptıracağınız eve veya ofise keşife gidiyoruz. Boya badana keşif ücreti almıyoruz.

Biz de yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve iyi bir işçilik esas kriterimizdir. Sizde küçük büyük her boyutta ev,ofis ve işyeri boyaması ve her türlü boya badana işleriniz için bizimle irtibat kurarak keşif,danışma ve boya badana hakkında bilgi ve boya badana ücreti konusunda bilgi alabilirsiniz.

Bir günde ev boyamak mümkün mü?

Bu sorunun cevabı:Evet, mümkündür ama şartları vardır;

 • Tiner bazı saten boya uygulanmamasıyla,saten boya bir günde en çok bir kat boya uygulanır.
 • Evde zıt renk değişimi olmaması gibi örneğin gri renklerden beyaza veya beyazdan gri renklere dönüşümünü yaparken.
 • Evin duvarlarınında  büyük boyutta kabarma durumu olmaması derin kabarma çatlama çekilen alçı bir günde tamamen kurumasının imkanı yoktur.
 • Boyanacak ev ya da işyerinin 300 metrekareden büyük olmaması gibi şartlar vardır. Aksi durumda Boya, badana, alçı, sıva ev dekorasyon uygulamaları bir günü geçebilir.

Boya Badana İşini Nasıl Yaparız?

 • Öncelikle boya badana yaptıracağınız eve veya ofise keşife gidiyoruz. Boya badana keşif ücreti almıyoruz. Yanımızda sizin için getirdiğimiz en iyi boya markalarının renk kataloglarını size teslim ediyoruz, siz dilediğiniz boya markasını ve rengini beğeniyorsunuz.
 • Boya badana işlemine başlamadan evvel eviniz eşyalı ise evdeki bütün eşyalar bulundukları yerde ya da bir odada toplanır üzerleri mutlaka örtülür.
 • Parkede bulunan süpürgelikler maskeleme bandı ile bantlanır.
 • Parkeler toza, lekeye ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.
 • Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra başlanır.Yama gibi görünmesi engellenmiş olur olur.
 • İhtiyaca göre tavanlar iki kat tavan boya işlemi yapılır.
 • İhtiyaca göre en son duvarlara en az iki kat boya uygulanır.
 • Boya işlemi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır ve eviniz temizlenir.

Alçı Boya, Plastik Boya, Saten Boya

Saten alçı sıvanmış yüzeylerin üst katmanlarının pürüzsüz ve temiz bir yüzey haline getirmek için uygulanan toz halinde ve ince bir malzemeden imal edilen alçı sıva türüdür. Bu sıvaya Saten Perdah Alçısı Perdahlı Alçı Sıva adları da verilmektedir. Boyama hizmetinin iyi bir kalitede ve düzgün bir şekilde verilmesi için en önemli kural alçı sıva hizmetinin profesyonel olarak sunulması gelmektedir. İyi bir şekilde şekilde alçı sıva hizmeti verilirse sonrasında sunulan boyama hizmeti de o kadar iyi olacaktır.

Ücreti ve maaliyeti en ugun boya hizmeti olması tercih edilmesinin en önemli nedenlerindendir. Saten boyama hizmeti ise kolay temizlenebilmesi nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Alçı sıva eski sıvalara göre olukça kolay şekilde hazırlanıp uygulanmaktadır. Alçı sıva işlemine başlamadan önce yüzeydeki çapaklar, tozlar ve tutunmayı zorlaştıracak maddeler temizlenmelidir. Sıcak ve kuru yüzeyler su ile ıslatılmalıdır. İşlem yapılacak alan pürüzsüzse tutunmayı artırmak için keser ile çentik açma ya da kum,çimento ve ile hazırlanan karışımın serpme tekniği ile yüzeye sürülerek pürüzlenmesi sağlanır. Böylelikle duvar yüzeyindeki delikler ve çatlaklar tamir edilir.

Çağımızda modern hayata bağlı olarak dekorasyon hızla değişim göstermektedir. İnsanlar yaşantılarını sürdürdükleri evlerin veya ofislerin modern yaşama daha uygun hale gelebilmesi için bir takım değişiklikler yapmak isterler. Bu değişiklikler insanlar kendi ihtiyaçlarına kendi zevk ve isteklerine bağlı olarak çeşitlenmektedir. Yaşanılan ev ortamı doğal olarak zamanla kirlenebilir; duvarlarının bakıma, boyaya ve sıvaya ihtiyacı olabilir. Müşterilerin istediği boya badana renkleri kullanarak, tecrübeli boya bana ustalası ve yeni ekipmanlarla işimizi Ankara’da en iyi şekilde boya badana uygulaması yapan firmanın biz olduğuna inanıyoruz.

Müşteri isteği doğrultusunda marka olarak Filli Boya, Marshall, Dyo, Jotun, Polisan gibi kaliteli boyalar kullanmaktayız. Boya, badana, alçı, sıva, ev dekorasyon ,alçıpan ve duvar kağıdı uygulamaları alanında uzman boyacı ustaları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve boya badana fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş