Babil Dizisindeki İlay’ın Telefonu

Birce Akalay Babil ilay ın telefonu

Star TV ekranlarında yayınlanan Babil dizisinin 20 Mart 2020 tarihinde yayınlanan bölümünde  oyunculardan İlay karakterine hayat veren Birce AKALAY değişik bir telefon kullandı. ilay ın telefonu daha önce kimsede görmediğimiz türden bir telefon. İlk tepki "Vay be! Ne reklam yaptılar" olmuştur elbette. Ve hemen Babil ilay telefon diye arama motorlarında kendine yer buldu. Peki ilayın telefonu neden birden dikkatleri çekti. Sizin için ilay ın telefonu için kısa bir araştırma yaptık.

İlay'ın kullandığı bu telefonun pek sık görmediğimiz özelliği ise ikiye katlanmasıydı. Ekran kırılmadan nasıl ikiye katlanabilir? Dizi izleyicileri merak etmiştir: Acaba markası ne, kaç lira? Sizler için İlay'ın katlanır telefonunu araştırdık. İşte meraklı o soruların cevapları. İşte ilay ın telefonu ;

Star TV’de yayınlanan Babil dizisinin 20 Mart 2020 tarihinde yayınlanan bölümünde  oyunculardan İlay (Birce AKALAY)’ın kullandığı SAMSUNG Galaxy Z Flip

SAMSUNG Galaxy Z Flip

Öncelikle telefonun markası SAMSUNG Galaxy Z Flip. Akıllı telefonların uzunluğu herkesin malumu. Ama bu telefon ile boyut otomatik olarak yarıya düşmüş oluyor. 180 dereceye kadar kapanarak yani ikiye katlanarak bu uzunluğu da yarıya düşürmüş oluyorsunuz. Veya yarı açarak telefonu stand gibi kullanabiliyorsunuz.

6.7" büyüklüğe sahip bu düz pürüzsüz ultra ince camdan üretilen ekran katlanırken de görüntü kalitesini düşürmüyor. Samsung katlama kullandığı gizli menteşeyi lotus çiçeğinden ilham aldığını açıklıyor.

Katlanır ekran ile birlikte getirdiği özellikle isterseniz iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz. Yani ekranın üst yarısında farklı bir uygulama, alt yarısında farklı bir uygulama açıp işlem yapabilirsiniz.

Kablosuz Güç Paylaşımı özelliği ile farklı bir cihazı şarj edebilirsiniz.

256 GB hafızaya sahipsiniz. Doldurun doldurabildiğiniz kadar demek isterdik ama insaoğlunun da sınır tanımazlığını biliyoruz.

8 GB RAM ile donma, tutukluluk yapma, kilitlenme gibi pek çok kelimeyi sözlükten silebilirsiniz.

12 MP ve 123 derecelik görüş alanıyla, mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bu ve pek çok özelliği arasında en çok sorulacakları yazdık. Sıkılmadan okumaya devam etmek için Samsung web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Peki SAMSUNG Galaxy Z Flip ne kadar, fiyatı nedir?

Yaklaşık 15.000 TL


Sosyal Medyada Paylaş